Zájezd

29.května - 1.června 2019        AMSTERDAM a okolí

1. den středa - sraz 20:00 na zastávce na křižovatce ulic Hlavní a Botanická (konečná  MHD 17 u Velty). Odjezd ve 20:30 do Holandska, noční přejezd

2. den čtvrtek - ráno příjezd do Amsterdamu kolem 7:00

- ranní pěší procházka, zastávka na snídani
- 9:45 návštěva Van Gogh Museum (objednaná prohlídka pro žáky a pedag.dozor ZŠ 35,-Kč, ostatní účastníci zájezdu si sami musí zarezervovat online )
- prohlídka města, projížďka lodí po grachtech ( €16 )
- kolem 16:30 přejezd 30 min do města Zandvoort, volný čas na pláži, pozorování západu slunce, piknik
- přejezd na ubytování  a&o Amsterdam Zuidoost hostel, vícelůžkové pokoje, WC na etáži, snídaně formou bufetu, v okolí do 1 km se nachází nákupní centrum

3. den pátek - po snídani odjezd

- přejezd 30 min do městečka Zaanse Schans  – návštěva skanzenu holandské vesnice s typickými větrnými mlýny, ukázka výroby dřeváků, sýrů, čokolády, vstup je zdarma, do několika muzeí a expozic v areálu se platí vstupné na místě, ale není nutné je navštívit

- přejezd 30 min do  krásného městečka Volendam - dobové kostýmy, rybářské lodě, krámky se suvenýry, přístav,
individuální volno na oběd- ochutnávka místních rybích specialit

- přejezd 30 min k návštěvě hradu Muiderslot - prohlídka začíná v 15:00 hod (vstupné € 9).

- zastávka v holandském supermarketu pro nákup kakaa či sýrů, večer odjezd do ČR

4. den sobota - cca 6:00-8:00 hod příjezd ke škole, výstupní místo bude i Tržnice, pokud žáci budou odcházet sami, musí učiteli předat lísteček od rodičů.

Cena zájezdu 3 350,- zahrnuje 1x ubytování v mládežnickém hostelu se snídaní (4-6 lůžkové pokoje, soc. zařízení na etáži), dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet), komplexní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost, storno zájezdu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel), pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb., průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu, informační materiály, přistavení autobusu

PLATBA :  již proběhla, kapesné na jídlo a suvenýry dle vlastního uvážení . Pokud se žák rozhodne zájezdu nezúčastnit po zaplacení zálohy, musí za sebe najít náhradu.

VSTUPNÉ: Van Gogh děti 35,- Kč, plavba v Amsterdamu € 16 , hrad Muiderslot € 9.
Vybírám nyní - před odjezdem.
Kontakt: Eva Tomášková tel. 605 451 879,  skolajazyku@email.cz

INFO SCHŮZKA v pondělí 13.května 2019 od 17:00 hodin na ZŠ Dalovice, kde probereme program, možnosti stravování, aktualizujeme tel.čísla, vybereme vstupné, zodpovíme případné dotazy.

Všichni účastníci musí mít u sebe doklad totožnosti po celou dobu zájezdu - občanský průkaz či dočasný občanský průkaz, případně cestovní pas, nezapoměňte na kartičku pojištěnce-stačí kopie.

Žáci jsou omluveni z výuky ve čtvrtek a v pátek. Ve středu jdou do školy.

DOPORUČENÍ JAK SE ZABALIT:

Pohodlné oblečení na sebe do busu, bundu s kapucí (pláštěnku), sportovní pohodlné boty.

1. MENŠÍ BATŮŽEK do autobusu: svačinu a pití na noc (žádné energy drinky), mobil, sluchátka, knihu, propisku, polštářek, peníze - drobné 70 centů za použití WC na pumpách v Německu plus kapesné dle vlastního uvážení € 50 - 100, doklady, léky, kapesníky, vlhčený toaletní papír.  Oblečení ve kterém absolvuje celý první den v Amsterdamu. Kartáček, pastu, hřeben - k ránu se zastavíme na ranní hygienu na benzince a po příjezdu do Amsterdamu kolem 7:00 vystoupíme a odcházíme - nebude čas si vyndavat věci ze zavazadla v kufru. Samozřejmě si na sedadle v buse mohou nechat kartáček, polštářek a jiné věci, které nepotřebují během dne, a budou potřebovat až večer.

2.VĚTŠÍ ZAVAZADLO do kufru - k němu se dostanou až v ubytování: pantofle do ubytování, ručník, kosmetika, oblečení, pyžamo, lahev s pitím na další den, případně náhradní boty.

3. DOBROVOLNĚ krabičku s pohoštěním na piknik na pláži : např. štrůdl, buchta, koláč, slaný štrůdl nebo koláč, karbanátek, řízečky, rajčata, banány, jablka, přesnídávky v kapsičce, potraviny, které se nezkazí během cesty a mohou se jíst rukou.

Amsterdam

Zandvoort Beach