Umělecko-přírodovědný turistický zájezd

29.května - 1.června 2019

AMSTERDAM - skanzen ZAANSE SCHANS - BURGER’S ZOO

1. den odjezd z Dalovic ve večerních/nočních hodinách do Holandska, noční přejezd

2. den ráno příjezd do Amsterdamu : 9:45 návštěva Van Gogh Museum,  celodenní prohlídka města, projížďka lodí po grachtech €16, v podvečer výlet autobusem (nebo na kole)  k moři  - pozorování západu slunce a piknik, přejezd na ubytování.

3. den po snídani odjezd do městečka Zaanse Schans – návštěva skanzenu holandské vesnice s typickými větrnými mlýny, ukázka výroby dřeváků, sýrů, čokolády (vstup je zdarma, do několika muzeí a expozic v areálu se platí vstupné na místě, ale není nutné absolvovat), poté přejezd do města Arnhem, zde návštěva místní Burger’s ZOO (dospělí € 23, žáci ZŠ € 11)  nebo alternativně návštěva Openluchtmuseum (dospělí € 19, děti do 12 let € 16) - krásný zalesněný park, kde se nachází typický holandský skanzen;  zastávka v holandském supermarketu - možnost nákupu sýrů, kakaa, svačiny na noc, a podobně, ve večerních hodinách odjezd do České republiky.

4. den ráno příjezd ke škole

Program ke stažení zde

CENA ZÁJEZDU KČ 3 350,- ZAHRNUJE: 1x ubytování v mládežnickém hostelu se snídaní (vícelůžkové pokoje, soc. zařízení na etáži), dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet), komplexní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost, storno zájezdu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel), pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb., průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu, informační materiály, přistavení autobusu

PLATBA : záloha 1.000,-Kč již proběhla, doplatek 2.350,-Kč do konce února, kapesné na jídlo a suvenýry dle vlastního uvážení.

VSTUPNÉ: plavba v Amsterdamu € 16 , Burger´s Zoo žáci ZŠ  € 11, Van Gogh děti 35,- Kč. Budeme vybírat během info schůzky.

Všichni účastníci musí mít u sebe doklad totožnosti po celou dobu zájezdu - občanský průkaz či dočasný občanský průkaz, případně cestovní pas.

INFO SCHŮZKA v pondělí 13.května 2019 od 17:00 hodin na ZŠ Dalovice, kde probereme program, možnosti stravování, aktualizujeme tel.čísla, vybereme vstupné, zodpovíme případné dotazy.

Kontakt na pořádajícího: Eva Tomášková tel. 605 451 879,  skolajazyku@email.cz