Zájezd

Zájezd je primárně určen pro žáky ZŠ Dalovice (5.-9.třída), ale mohou se přihlásit i zájemci z řad dospělých či rodinných příslušníků, až do naplnění kapacity 42 osob. Dospělí účastníci mohou během zájezdu využít osobní volno a nechodit spolu se školním kolektivem.

15.-19.června 2020    SEVERNÍ ITÁLIE

1. den pondělí - sraz na zastávce na křižovatce ulic Hlavní a Botanická (konečná  MHD 17 u Velty), noční přejezd

2. den úterý - ráno příjezd do Florencie (UNESCO) - prohlídka města, galerie Uffizi, ubytování se snídaní

3. den středa - po snídani odjezd do národního parku Cinque Terre (UNESCO) - 5 skalnatých měst na pobřeží, park přístupný pouze vlakem a pěšky, koupání v moři, ubytování se snídaní

4. den čtvrtek - po snídani odjezd do Malcesine - nejkrásnější město na břehu jezera Lago di Garda, prohlídka města, výjezd unikátní otočnou lanovkou na horu Monte Baldo, noční přejezd do ČR

5.den pátek - ráno/dopoledne příjezd ke škole

Cena zájezdu 5.050,-Kč zahrnuje 2x ubytování v hotelu se snídaní, dopravu autobusem (WC, DVD/USB, bufet), komplexní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost, storno zájezdu ze zdrav.důvodů po zaplacení celého zájezdu všemi účastníky, úrazové pojištění, pojištění zavazadel), pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb., průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu, informační materiály

PLATBA : možno celé najednou nebo následovně

1.záloha   do konce listopadu 2019

1.500,-Kč

2.záloha   do konce ledna 2020

1.500,-Kč

doplatek   do konce března 2020

2.050,-Kč

Vstupné   kdykoliv před odjezdem

€ 30

(obsahuje Uffizi € 4 + Cinque Terre € 16 + Lanovka € 10)

Pokud se osoba rozhodne zájezdu nezúčastnit po zaplacení zálohy, musí za sebe najít náhradu. Tuto skutečnost a jména náhradníka neprodleně oznámit písemně emailem na skolajazyku@email.cz.

INFO SCHŮZKA cca 2 týdny před odjezdem, upřesním

Florencie

Cinque Terre - jedno z 5 skalních měst

Malcesine - nejkrásnější město u jezera Lago di Garda

Lanovka na horu Monte Baldo

DOPORUČENÍ JAK SE ZABALIT:

Pohodlné oblečení na sebe do busu, lehkou bundu s kapucí (větrovku, pláštěnku), sportovní pevné pohodlné boty vhodné na trek.

1. MENŠÍ BATŮŽEK do autobusu: svačinu a pití na noc (žádné energy drinky), mobil, sluchátka, knihu, propisku, polštářek, peníze - drobné 70 centů za použití WC na pumpách v Německu plus kapesné dle vlastního uvážení € 50 - 100, doklady, léky, kapesníky, vlhčený toaletní papír.  Oblečení ve kterém absolvuje celý první den. Kartáček, pastu, hřeben - k ránu se zastavíme na ranní hygienu na benzince a po příjezdu do Florencie vystoupíme a odcházíme - nebude čas si vyndavat věci ze zavazadla v kufru. Samozřejmě si na sedadle v buse mohou nechat kartáček, polštářek a jiné věci, které nepotřebují během dne, a budou potřebovat až večer.

Všichni účastníci musí mít u sebe doklad totožnosti po celou dobu zájezdu - občanský průkaz či dočasný občanský průkaz, případně cestovní pas, nezapomeňte na kartičku pojištěnce-stačí kopie.

2.VĚTŠÍ ZAVAZADLO do kufru - k němu se dostanou až v ubytování: pantofle do ubytování, ručník, kosmetika, oblečení, pyžamo, lahev s pitím na další den, náhradní boty.

3. DOBROVOLNĚ krabičku s pohoštěním : např. štrůdl, buchta, koláč, slaný koláč, karbanátek, řízečky, rajčata, banány, jablka, přesnídávky v kapsičce, potraviny, které se nezkazí během cesty a mohou se jíst rukou.

Kontakt: Eva Tomášková tel 605 451 879, skolajazyku@email.cz